NigeriaPL

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 723

PostWysłany: Czw 13:30, 30 Sie 2012    Temat postu: Eliminacje Eurobasketu 2013

Dzisiaj mecz Belgia-Polska. Chyba najważniejsze spotkanie. Jesli wygramy to awans jest na wyciągnięcie ręki. Po 4 kolejkach :
Finlandia 8 pkt 4-0
Belgia 6 pkt 2-2
Polska 6 pkt 2-2
Szwajcaria 5 pkt 1-3
Albania 4 pkt 0-4

Oglądacie w ogóle te mecze ? Very Happy Ciekawe czy naszym uda się awansować.

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Czw 16:10, 30 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
Mały

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 957

PostWysłany: Czw 15:25, 30 Sie 2012    Temat postu:

Ja oglądałem tylko mecz z Finami i jest rozczarowany tym jak Polacy przegrali końcówkę. Dzisiaj z Belgami muszą wygrać co najmniej 8 punktami przewagi, bo w przeciwnym wypadku nie wyprzedzą Belgów w tabeli.

PostWysłany: Czw 17:55, 30 Sie 2012    Temat postu:

Najprawdopodobniej nie zagra do końca eliminacji.

Mały

Posty: 957

PostWysłany: Pią 9:18, 31 Sie 2012    Temat postu:

Udało się wygrali ! teraz wystarczą zwycięstwa z innymi oprócz Finlandii i wyjdziemy z II miejsca Very Happy a jeśli wygramy odpowiednią przewagą z Finami to wygramy grupę Smile

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 9:41, 31 Sie 2012    Temat postu:

Finowie mają jeden mecz mniej , więc musieliby przegrać z Belgią , żeby nasi grupe wygrali. Ale dobre i 2 miejsce. Jak nie wyjdziemy z tej grupy to powinni im medal za frajerstwo dać , bo przegrać ze Szwajcarią bądź Albanią będzie bardzo trudno.

Mały

Posty: 957

PostWysłany: Pią 10:35, 31 Sie 2012    Temat postu:

No faktycznie masz rację Smile Finowie są bez porażki, a my już mamy 2 ! Ale powinni wyjśc bez problemu ! A wracając do mecz to Gortat nareszcie wczoraj zagrał na miarę swoich możliwości Smile

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Nie 23:46, 02 Wrz 2012    Temat postu:

Polska 111-67 Szwajcaria , drugi z rzędu świetny mecz Gortata (31 pkt). Świetnie zagrali nasi , szczególnie w 4 kwarcie którą wygrali 27-9. Tym razem cieszy to , że nie było większych przestojów w grze i wygraliśmy wszystkie kwarty , choć troche nerwowo było w na początku 3 kwarty gdzie Szwajcarzy odrobili 7-8 pkt , lecz nasi nawet w tej kwarcie byli lepsi. 5 wrzesnia gramy najtrudniejszy mecz , wyjazd do Finlandii. Nawet jak Polacy wygrają to nie zagwarantuje 1 miejsca , ale dobrze postraszyć trochę Finów , bo w końcu za rok Mistrzostwa Europy.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 20:18, 05 Wrz 2012    Temat postu:

Fnlandia - Polska 91:96 ! Świetny mecz i wygrana która po straszy Finów i za rok na ME nie będą już tacy pewnie. Grupy niestety nie da się wygrać bo Belgowie musieli by wygrać z Finami około 30 pkt. Narazie trzeba się cieszyć z awansu na ME i zobaczymy co będzie za rok bo może być róznie. Rok to bardzo dużo czasu.

W sobote Polacy grają ostatni mecz eliminacji z Albanią i powinni w bardzo dobrych nastrojach skończyć je.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.polishleaguemanager.fora.pl Strona Główna -> O wszystkim i o niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)