4 kolejka - terminarz i wyniki

Bartek10982

Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 594

PostWysłany: Wto 10:08, 23 Kwi 2013    Temat postu: 4 kolejka - terminarz i wyniki

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Lech Poznań (HIT KOLEJKI)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Ruch Chorzów - Widzew Łódź

Ostatnio zmieniony przez Bartek10982 dnia Sob 19:53, 27 Kwi 2013, w całości zmieniany 15 razy
NigeriaPL

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 723

PostWysłany: Nie 17:34, 28 Kwi 2013    Temat postu:

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Nie 17:39, 28 Kwi 2013, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:53, 28 Kwi 2013    Temat postu:

3' - Cox obok bramki. 19' - Stilić główkuje nad bramką Lonergana. 32' - Rzut karny po faulu Szukały na Simonie Coxie ! Obrońca gości otrzymał za to zagranie żółty kartonik. 33' - Pewny strzał Coxa, 1:0 ! 43' - Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Stilić. Koniec pierwszej połowy, która nie zachwyciła kibiców zgromadzonych na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej. Miejmy nadzieję, że po przerwie obie ekipy zaprezentują dużo ciekawszy futbol. 48' - Berra po rzucie rożnym trafia w słupek. 50' - Szybka składna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Wolskiego. 56' - Świetną okazję gospodarzy zmarnował Cox, którego strzał obronił Sandomierski. 60' - Tonev z dystansu, po raz kolejny jednak niecelnie. 63' - Po uderzeniu Szukały piłka niefortunnie odbiła się od Wawrzyniaka i wpadła do bramki, 1:1 ! 66' - Jeż trafia w słupek ! 70' - Cóż za fatalną interwencje po wrzutce Henriqueza zaliczył Lonergan. Drugi samobój, 1:2 ! 74' - Dobry strzał Coxa, jednak bardzo czujny jest dziś Sandomierski. 82' - Vitale... po raz kolejny Sandomierski ! 83' - Znów Vitale i znów kapitalnie Sandomierski ! Napór gospodarzy wzrasta. 88' - Arana jest kolejnym zawodnikiem, który odbił się od ściany zwanej "Sandomierski". Koniec meczu ! Po słabej pierwszej części gry kibice obejrzeli ciekawy spektakl w drugiej połowie. Wizualnie Polonia wyglądała dziś lepiej, jednak trzy bardzo cenne i prestiżowe punkty jadą do Poznania.

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Pon 8:30, 29 Kwi 2013, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 18:12, 28 Kwi 2013    Temat postu:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.polishleaguemanager.fora.pl Strona Główna -> Terminarz i wyniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)